Psí den

Zveme všechny rodiče a děti včetně jejich chlupatých kamarádů na PSÍ DEN, aneb zábavné odpoledne pro celou rodinu a jejich chlupáče

Akce se koná 3.10.2015 od 13 do 18 hodin v areálu Kynologického klubu Drahelčice – Rudná, o.s.
Vstupné na akci je dobrovolné. Výtěžek z akce bude poskytnut na podporu psího útulku Voříškov. Pokud příjdete i s vlastním pejskem, můžete se zúčastnit zábavné soutěže o hodnotné ceny. Pejsek však musí být po celou dobu, co se bude pohybovat po areálu (kromě soutěže) pod Vaší plnou kontrolou na vodítku.

Program:

13:30 - ukázka poslušnost a obran
členové klubu se svými psy předvedou ukázku vybraných cviků ze základní poslušnosti jako je odložení, přivolání a překonání překážek. Z obran uvidíte ukázku tzv. zadržení figuranta psem, revír s vyštěkáním, dále prohlídkou figuranta s protiútokem.

14:00 - soutěž o nejlepšího PEJSKA ŠIKULKU
zábavný test o ceny pro ty, kteří příjdou s pejsky. Součástí soutěže je zdolání několika nenáročných úkolů. Podmínkou soutěže je, že pejsek nesmí mít složené žádné výkonnostní zkoušky, může mít pouze domácí výcvik, či základní výcvik v kynologickém klubu. Soutěže se zúčastní prvních 10 psů, kteří se přihlásí na místě. Soutěž je o hodnotné ceny jak pro pejska, tak pro páníčka

15:30 - ukázka dogdancingu
bude Vám předvedena soutěžní sestava tance s psem

16:00 - ukázka agility
členové klubu předvedou překonávání překážek na parkuru. Parkur bude složen jak ze skokových překážek, tak z probíhacích (tunel), tak ze zónových, mezi které patří kladina a šikmá stěna.

Doprovodné akce:

Jarmark – prodej věciček pro pejsky a jejich pánečky
Veterinární poradna
Klienti psího útulku Voříškov
Doprovodný program je zajišťován po celou dobu konání akce

V areálu bude pro Vás zajištěno občerstvení zdarma. Bude zajištěno i opékaní buřtů.

Akci svou účastí podpoří:
Robimaus Rudná
Veterinární ordinace Petra
Goddog
Voříškov

Na Vaši účast se těší Kynologický klub Drahelčice – Rudná, o.s.

Domů