Ukázková hodina

Hodina je určena pro všechny, kteří uvažují o tom, že by chtěli chodit na naše výcvikové kurzy poslušnosti (miniškolička, školička a poslušnost pro dospělé psy). Ukázková hodina pro nového zájemce je úvodní a nezbytnou hodinou před samotným zahájením výcviku. Na této hodině se psovod dozví, jak výcvikové kurzy probíhají, jaké jsou používány výcvikové metody. Seznámí se s lektory a s výcvikovým místem a případně s některými výcvikovými pomůckami. V rámci ukázkové hodiny probíhá standardní výcvik odpovídající věku psa a zkušenostem psa i psovoda. Po ukázkové hodině se psovod rozhodne, zda bude pokračovat ve výcviku na našem kynologickému klubu. V takovém případě bude seznámen s principy přihlašování na výcvikové lekce a bude mu doporučeno, do jakých výcvikových kurzů se má následně hlásit. Na místě je možné zakoupit kredity na další cvičení.

Podrobnější informace:

Ukázková hodina trvá cca 60 minut. Před zahájením ukázkové hodiny je nutné předložit očkovací průkaz psa. Pejsek musí mít ukončené základní očkování, což je očkování a přeočkování proti parvoviroze, leptospiroze, psince, hepatitidě atp. Vzteklina se může očkovat do 6 měsíců věku pejska, a proto můžete s malým štěňátkem přijít na cvičák bez oočkované vztekliny. Očkování se každý rok opakuje. Na hodinu je nutné se dostavit včas a s vyvenčeným pejskem. Na výcvik nemají přístup háravé feny.

Cena:

Po přihlášení do rezervačního systému zdarma. Jedná se o ukázkouvou a tedy nezávaznou hodinu.

Termíny:

Ukázková hodina se uskuteční s novými zájemci vždy po dohodě. Případně sledujte vyhlášené volné termíny ukázkových hodin v rezervačním systému.

Na lekci doporučujeme:

  1. Pejska :o)
  2. Vhodný oděv a obuv (volné oblečení se spoustami kapes na uschování hraček a pamlsků, sportovní obuv)
  3. Pamlsky (piškoty, kousky sýra, párku, sušené plíce, sušené rybičky, granulky... dle vlastního výběru). Pamlsků můsí být opravdu hodně!!!
  4. Obojek (kožený nebo textilní)
  5. Pevné nebo přepínací vodítko
  6. Nějakou oblíbenou hračku (míček, dřevěnou činku, uzlík aj.)
  7. Vodu a misku pro psa
  8. Očkovací průkaz
  9. Dobrou náladu

Je zakázáno používat elektrické obojky!!!
Flexi vodítka jsou na venčení psů, NE na výcvik!!!

 

Kontakty:

Případné dotazy směřujete na emailovou adresu: info@kkdrahelcice.cz nebo zavolejte na tel.číslo 723 851 317, nebo 723 873 910.

Domů