Rudenské hopsinky

Jedná se o neoficiální akci určenou pro začínající agility týmy a týmy, které si chtějí tréninkově vyzkoušet závodní atmosféru v prostředí neznámého cvičiště.

Datum konání: 25.5.2014
Místo konání: cvičiště Kynologického klubu Drahelčice-Rudná, z.s.
Kategorie:
štěňata do 18-cti měsíců
začátečníci S, M, L
pokročilí S M L
Rozhodčí: Jitka Zachová
Prezence:
7:45 - 8:15 - pro štěňata
10:00 - 10:30 - pro začátečníky
13:30 - 14:00 pro pokročilé
Při prezenci je nutné předložit očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině.

Startovné: 100,- Kč za 1 psa, splatné v hotovosti při prezenci

Pravidla závodu:
Kategorie štěňat pro psy do věku 18 měsíců. Budou připraveny dva běhy složené z tunelů a skoček o výšce 5 cm. Na parkuru budou povoleny hračky, pamlsky pouze v uzavřeném obalu jako motivace. Opuštění parkuru nebude hodnoceno jako diskvalifikace, pokud se pes nechá přivolat, bude mu umožněno běh dokončit. Tato kategorie je bez rozlišení velikosti, hodnocená dohromady, podle součtu časů obou běhů.

Kategorie začátečníků pro psy nad 18 měsíců budou připraveny dva běhy, agility a jumping. Agility nebude obsahovat slalom a houpačku. Na parkuru nejsou povoleny hračky a pamlsky. Opuštění parkuru nebude hodnoceno jako diskvalifikace, pokud se pes nechá přivolat bude mu umožněno běh dokončit. Hodnocení bude jako součet časů obou běhů rozděleno podle velikostních kategorií.

Kategorie pokročilých pro zkušenější týmy, pes ve věku nad 18 měsíců, které se ještě neúčastní oficiálních agility závodů. Budou připraveny dva běhy agility a jumping. Na parkuru mohou být všechny překážky. Hodnocení bude součet časů obou běhů s přihlédnutím k chybám a odmítnutím. Opuštění parkuru znamená diskvalifikaci, ale bude umožněno dokončení běhu, pokud se pes nechá přivolat.

Z TÉTO AKCE JSOU VYLOUČENY HÁRAVÉ FENKY!

Počet přihlášených týmů je omezen na 55 týmů z důvodu velikosti prostoru. Při nenaplnění kapacity je možné při prezenci zařadit i týmy nepřihlášené, ale předem přihlášené týmy mají přednost.

Přihláška:
Přihlašování je pouze prostřednictvím webového formuláře Poslední přihlášky budou přijímány do 21.5.2014 (rozhoduje čas odeslání přihlašovacího formuláře), přihlášky došlé po tomto datu nebudou zařazeny do soupisky.

Domů