Letní závod aneb Poslušnost na nečisto 2012

Dne 16.6.2012 se bude od 9 hodin konat v areálu cvičiště KK Drahelčice-Rudná závod v poslušnosti. Zveme všechny zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet, jak je jejich pejsek poslušný a jakou má ovladatelnost.
Jsou otevřeny dvě kategorie. První kategorie je určena pro psy do ukončených 12 měsíců věku. Druhá ketegorie je pro dospělé psy - od 1 roku věku.
Jednotlivé soutěžní disciplíny jsou vybrány z Národního zkušebního řádu a mají za úkol prověřit spolupráci páníčka s jeho psem. Soutěžní disciplíny jsou: přivolání, ovladatelnosti psa na vodítku, přechod přes kladinu a odložení psa.
Každá disciplína bude hodnocena na stupnici od 1-10 kdy 10 je nejvyšší známka. Vyhraje tým s největším počtem dosažených bodů v součtu ze všech výše uvedených disciplín.

Na závod se můžete přihlásit každou sobotu v areálu našeho cvičiště, a to od 9:00 do 11:00. Případně je možné zaslat email na adresu organizátorky Katky Jaškové. Do emailu je nutné uvést tyto údaje:
Jméno a příjmení psovoda
kontakt na psovoda (email, telefon)
jméno psa
rasu psa
a věk psa
Přihlášky budou přijímány do 9.6.2012.

Kontaktní osoba: Kateřina Jašková – tel.723851317, email


Omezení

Háravé feny se závodu mohou zúčastnit, ale tato skutečnost se musí nahlásit před zahájením závodu. Háravé feny budou automaticky zařazeny až na konec startovního pole. Dále s háravou fenou nesmí soutěžící přijít do areálu cvičiště dříve než bude sám na řadě.


Parkování a občerstvení

Parkovat se bude moci podél silnice u cvičáku, pod mostem a na plácku za mostem.
V areálu cvičiště bude k dispozici za poplatek 10 Kč čaj a káva.


Dobré rady

Jelikož na „place“ bude soutěžit vždy jenom jeden tým (páníček+pes) tak by bylo vhodné vzít si pro svého psa nějakou přepravku nebo mít psa ustájeného v autě, aby nerušil cvičící. Na cvičáku jsou k dispozici pouze 4 odkládačky, jejichž využití se musí nahlásit při přihlašování do závodu.

Domů