Hana Freudenfeldová

členka
kynologii se věnuje od dětství. Členkou Svazarmu Úhonice jsem byla od roku 1986, funkce výcvikářky tamtéž od roku 1993, po několika letech jsem byla společně s J.Fišerem zakládající členkou TARTu Drahelčice-Rudná. Pracovala jsem několik let na veterinárních klinikách (Vet4pets Hůrka, Vetcentrum Stodůlky, Vetlife Kladno). Odchovala jsem 3 vrhy štěňat NO. Preferuji výchovu a praktické dovednosti získané pozitivními metodami výcviku, založenými na pamlscích, odměnách a radosti ze společných her. Snažím se získávat nové zkušenosti, proto se zajímám o nové výcvikové metody jako je metoda konceptů, shaping, i používání klikru. Na našem cvičišti se zabývám především individuálními tréninky, kde pomáhám klientům odstranit jejich problémy s výcvikem i výchovou.

Hanka Freudenfeldová, Hana
Kontakt:
E-mail: gorseluka@seznam.cz
Tel.: +420 739 666 117
Web:


Pes: Féerique Z Dorky, Ferik
Plemeno: Beauceron, černý s pálením
Datum narození: 30.12.2018

Úspěchy v kynologii:

Feriček je něžný obr – 72cm kohoutková výška a 52kg. Protože upřednostňuji výchovu před výcvikem, věnujeme se tomu, co ho baví – hoopers, kde ale shazuje branky vrtícím ocáskem, treibballu a různým legráckám – umí např. rozsvítit lampičku, nebo podat spadlou sponku do vlasů :o). Vzhledem k jeho věku máme ještě spoustu radosti před sebou.



Pes: Burin Z Dorky, Buráček
Plemeno: Beauceron, černý s pálením
Datum narození: 13.5.2006
Datum úmrtí: 10.6.2018

Úspěchy v kynologii:

Burinek byl báječný parťák a díra po něm pořád bolí. Získal titul Juniorchampion, byl uchovněný, ale nikdy nekryl. Přesto část jeho krve koluje v následníkovi – Burinkova sestra byla prababičkou Ferika. Věnovali jsme se chvíli klasickému výcviku, ale našli jsme se v dogtrekkingu. Trasy 50 - 60 km byly pro něj běžná procházka, po které se prospal a mohl jít znova (já tedy ne :o)). Měl výjimečnou povahu, kterou bych přála každému majiteli velkého psa.



Pes: andy Z Temných nocí, Kendík
Plemeno: Malý špic, oranžový s černou maskou a pláštěnkou
Datum narození: 6.8.2004
Datum úmrtí: 2/2019

Úspěchy v kynologii:

Candík byl rarášek, veselý, temperamentní, přesto vždycky plně ovladatelný a nebojácný. Na procházky chodil bez vodítka a s ničím neměl problém.



Pes: Apollo Z Temných nocí, Apíno
Plemeno: Malý špic, oranžový
Datum narození: 17.12.2003
Datum úmrtí: 5/2019

Úspěchy v kynologii:

Apino byl u nás ,,na bytě“. Protože špatně snášel pobyt ve městě, dohodly jsme se s jeho majitelkou, že bude bydlet u nás. Bylo to klubíčko nervů, ze všeho vylekaný, ale mazlivý a láskyplný.



Pes: Jolly Gymor, Julča
Plemeno: Německý ovčák, vlkošedá
Datum narození: 7.1.1992
Datum úmrtí: 1/2006

Úspěchy v kynologii:

Teriér v těle německého ovčáka. Za míček by dala duši, za klacek předvedla salto pozadu. Milovala plavání, překážky, aport a především děti. Vodila jsem ji do mateřské školky, kde odběhla mezi děti a byla šťastná. Nikdy nikomu neublížila i když na cizí feny byla na první našlápnutí. Věnovaly jsme se spolu NZŘ i IPO, ale obrany ji moc nebavily a mě vlastně taky ne. Odchovala vzorně dva vrhy štěňat s PP a do vysokého věku 11 let byla ve vrcholové kondici. Protože byla natolik výjimečná, nechtěla jsem už NO, protože by druhá taková nebyla.



Pes: Besina
Plemeno: Německý ovčák bez PP, celočerná
Datum narození: 1980
Datum úmrtí: 1994

Úspěchy v kynologii:

Besina mě vlastně přivedla k pejskařině. Vyrůstala jsem s ní, v jejích 6 letech začala chodit na cvičák, odchovala vrh štěňat bez PP. Byla trpělivá chůva, dvě děti z rodiny naučila chodit. Držely se jí za chlupy a ona s nimi pomalinku chodila po zahrádce.



Zpět na seznam členů   Domů