Aktuality

Aktuality 2022:

3.12
Vážení kurzisti, s politováním oznamuje, že od ledna 2023 zvyšujeme ceny za poskytované kurzy. Platby za výcvikové hodiny jsme zvýšili o 50,- Kč. Podrobnosti naleznete zde.

3.9
Vážení přátelé, dne 1.10 pro Vás chystáme Psí den, aneb zábavné odpoledne pro celou rodinu a jejich chlupáče. Psí den se koná v areálu kynologického klubu a branka se pro všechny zájemce otevře ve 13 hodin. Budou pro Vás a Vašeho pejska připraveny různé disciplíny, po jejichž zdolání dostanete malou upomínku. Také bude pro Vás připraveno občerstvení v podobě opékání buřtů. V rámci Psího dne bude probíhat i malý jarmark, kde si můžete zakoupit různé věci se psí tématikou. Svůj stánek bude mít útulek Voříškov, For DOGS a možná bude pro Vás zajištěno malé překvapení. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek bude následně předán útulkům. Srdečně Vás zveme na akci.

26.8
Rádi bychom Vás pozvali na posvícení do Drahelčic, které se bude konat 17.9. na místním fotbalovém hřišti. Na posvícení vystoupíme s krátkou ukázkou společného výcviku psů.
Přjďte nás podpořit! Děkujeme.

15.3
Vážení klienti, vzhledem k tomu, že jsme vloňské roce byli nuceni z důvodu covidu uspořádat virtuální Drahelskou tlapku, což se setkalo s poměrně pozitivní odezvou, v letošním roce si dovolujeme opět uspořádat další ročník Virtuální Drahelské tlapky.
Virtuální Drahelská tlapka bude probíhat v období od 23.4. do 29.4. 2022.
Pravidla akce:
Cílem akce je během stanoveného období ujít minimálně 10 km, a to kdykoliv, klidně i na etapy a také kdekoliv, kde to umožní aktuální situace. O absolvování stanovených kilometrů můžete zaslat na email klubu - info@kkdrahelcice.cz, nebo nasdílet na klubový facebook mapu s označenými trasami, nebo informace z měřících aplikací. Také uvítáme, když nám pošlete nějaké zajímavé fotografie z Vašich cest :-) .
Přihláška:
Přihlašování na akci je možné pouze prostřednictvím rezervačního systému.
Platby:
Startovné je stanoveno na 200,- Kč za tým (páneček/páníčkové+pes/psi). Částku, prosím zašlete na bankovní účet -265742106/0300 s variabilním symbolem, který Vám bude vygenerován, jakmile se přihlásíte.
Veškerý finanční výtěžek z pořádané akce bude použit na podporu psího útulku Voříškov a For DOGS...pomoc psům v nouzi...
Všem účastníkům virtuální Drahelské tlapky bude v areálu cvičáku předána pamětní placka / magnetka, a to kdykoliv po absolvování závodu v době výcviku.
Všem Vám moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů při zdolávání kilometrů!

12.1
Vítáme všechny v novém roce a všem přejeme mnoho úspěchů a pevné zdraví!
Zatím stávající situace umožňuje vypisovat standardní výcvikové kurzy, tak se na Vás moc těšíme.
V letošním roce plánujeme uspořádat na konci dubna opět závod O Drahelskou tlapku ve virtuální pojetí, a to nejen z důvodu nejasné situace kolem covidu, ale také proto, že uspořádat akci v nedalekém lese na Blýskavě je rok co rok byrokraticky složitější a zároveň někteří obyvatelé v dané oblasti nejsou nakloněny pořádání hromadných akcí. Dále pro Vás připravujeme v babím létu den otevřených dveří, aneb Psí den.

Aktuality 2021